Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RY7731WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - Виол...
Достапност:
Шифра: 73923
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 21,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

18,699 Ден.
12 РАТИ: 1,605 Ден.
24 РАТИ: 826 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta RY7731WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - Виолетова, Моќност 1500 W, Вшмукување и пареа, Спремно за употреба за помалку од 30 сек, Active calc филтер, Сад за вода 470 мл, Сад за прашина 300мл, Прилагодлива телескопска цевка, 2 крпи за сите видови подови + 2 крпи за повалкани подови, Должина на кабел 7.5м