Бренд: RAIDER
Краток опис: RAIDER BK-GBC16, Бензински тример за трева 2во1 со жица и сек...
Достапност:
Шифра: 75753
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,999 Ден.
12 РАТИ: 515 Ден.
24 РАТИ: 265 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
RAIDER BK-GBC16, Бензински тример за трева 2во1 со жица и секач, Двотактен мотор 42.7 кубика со еден цилиндер, 1500W моќност, 2 коњски сили, Две жици со дијаметар 255мм, 1.6л резервоар за гориво, Сооднос за микс на гориво 1:25, Полуавтоматски намотувач за макара, Тројно метално сечило 44цм