Бренд: Power Box
Краток опис: Power box MA-24J, Smart watch, 1.43 inch- AMOLED screen-466x4...
Достапност:
Шифра: 77377
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,299 Ден.
12 РАТИ: 198 Ден.
24 РАТИ: 102 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Power box MA-24J, Smart watch, 1.43 inch- AMOLED screen-466x466, Bluetoth phone, Chipset: JL7013, Heart rate sensor:VC30F, Compatible: android 5.0+ / ios 9.0+, BT 5.2, Body material: ABS+PC, Strap material: Silicone, Battery capacity: 300mAh