Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box EBT-P30, Power Bluetooth Speaker, Function: Bluetoo...
Достапност:
Шифра: 51935
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,299 Ден.
12 РАТИ: 198 Ден.
24 РАТИ: 102 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Power Box EBT-P30, Power Bluetooth Speaker, Function: Bluetooth, AUX, USB, TF Card, Handsfree, FM, TWS, Power: 8W*2, Material: ABS+PU, Blutooth : BT 5.0, Distance: 10 Meters, Battery: 3.000 mah, IPX7 water resistance, Size: 208*90*90mm, Color: Black/Sliver line