Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box EBT-CH5, Power Bluetooth Speaker, Function: Bluetoo...
Достапност:
Шифра: 51929
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Power Box EBT-CH5, Power Bluetooth Speaker, Function: Bluetooth, USB , TF Card, Handsfree, FM, Power: 5W*2, Material: plastic+fabric, Blutooth : BT 5.0, Distance: 10 Meters, Battery: 1.200 mah, Size: 210*90*93mm, Color: Black