Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHD720/10, Фен за коса, Боја Розева, 1800W, ThermoShi...
Достапност:
Шифра: 77253
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,899 Ден.
12 РАТИ: 678 Ден.
24 РАТИ: 349 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BHD720/10, Фен за коса, Боја Розева, 1800W, ThermoShield technology, 2 брзини, 4 нивоа на топлина, ладен воздух, Mineral ions, 360 Ion Care, концентратор на воздух 11мм, 110 km/h, Дифузер, додатоците се на магнет, заштита од презагревање, 1.8м кабел
Тип на мотор DC Мотор