Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55OLED718, 55" (139cm) 4K UHD OLED Android TV, P5 Pic...
Достапност:
Шифра: 56926
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 79,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

67,999 Ден.
12 РАТИ: 5,837 Ден.
24 РАТИ: 3,004 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 55OLED718, 55" (139cm) 4K UHD OLED Android TV, P5 Picture Engine with AI, HDR+, Ambilight 3-sided, Natural Motion, Micro Dimming Perfect, Wide Color Gamut 99% DCI/P3, OS: Android TV 11 ,DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Dolby Vision and Dolby Atmos, 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 3 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, P/N: 55OLED718/12
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред OLED