Бренд: Orion
Краток опис: Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање...
Достапност:
Шифра: 56068
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
12 РАТИ: 859 Ден.
24 РАТИ: 442 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Orion Fitness Energy Fit Start 100, Механичка трака за трчање без мотор, Површина за трчање 100x35 cm, Максимална тежина на корисник 100 kg, ЛЦД екран, Функции на компјутерот за мерење: време, брзина, дистанца, калории, Еластични рачки за тренинг на рацете, Ротациски диск за тренинг за намалување маснотии од стомак, Доаѓа 95% асемблирана, Вградени тркалца, Димензии во склопена состојба 115x52x110 cm, Димензии во собрана состојба 40x54x110 cm, Тежина 16кг System that ensures easy and silent operation;FoldableTransport wheels to be easy to transport;