Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon Z30 Mirrorless Camera (16-50mm DX), 20.9 Megapixels CMO...
Достапност:
Шифра: 12447
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 64,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

39,989 Ден.
12 РАТИ: 3,433 Ден.
24 РАТИ: 1,767 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon Z30 Mirrorless Camera (16-50mm DX), 20.9 Megapixels CMOS Sensor, UHD 4K30p and Full HD 120p Video, NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR zoom lens., HDMI connectivity, 3.0" LCD display, ISO 100-51200, WIFI, Lithium-ion battery