Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA WQP12-5201-DW, Самостоечка машина за миење садови, Бела...
Достапност:
Шифра: 73358
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

12,999 Ден.
12 РАТИ: 1,116 Ден.
24 РАТИ: 575 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA WQP12-5201-DW, Самостоечка машина за миење садови, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 60 цм, 12 комплети, 6 програми (Интензивна, Еко, Брза, 90мин и програма за стакло, Самочистење), Половично полнење, Extra drying специјална функција, електронска контрола, Тајмер, заклучување од деца, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 52dB(A), самочистечки филтер, anti flow, омкенувач за вода, Димензии 60x60x84,5 цм
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А+
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Широчина 60цм