Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MDRW150FGG22, Вински ладилник, Стаклена врата, Црна бој...
Достапност:
Шифра: 77693
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

14,779 Ден.
12 РАТИ: 1,269 Ден.
24 РАТИ: 653 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MDRW150FGG22, Вински ладилник, Стаклена врата, Црна боја, Капацитет 34 шишиња, Волумен 93 литри, 6 нивоа за редење шишиња, Метални полици, Температура на ладење од 5 до 18 степени, Бучност 40dB, Нова Г енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x47x44 цм