Бренд: Mibro
Краток опис: Mibro Watch C3 Blue, 1.85inch HD (240*284) display, Support d...
Достапност:
Шифра: 58164
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,219 Ден.
12 РАТИ: 277 Ден.
24 РАТИ: 143 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Mibro Watch C3 Blue, 1.85inch HD (240*284) display, Support dynamic heart rate & blood oxygen health management, Support 20 workout modes, Support access card function, 7-days endurance, 2ATM waterproof, BLE5.3, Battery capacity: 350mAh, 47*39.5*11.8mm