Бренд: Meetion
Краток опис: Meetion C505 4 in 1(Keyboard, Mouse, Headset, Pad), Mouse: 6...
Достапност:
Шифра: 17468
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,199 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Meetion C505 4 in 1(Keyboard, Mouse, Headset, Pad), Mouse: 6D/3200dpi/4000fps/30ips/250Hz/ 8g/Cable 1.80m, Keyboard: membrane/Rainbow Backlight/50 million/USB cable 1.80m, Headset: RGB/φ3.5 stereo+USB/mic φ6.0/cable≥2.00m, MousePad: Soft cloth with Rubber base/ thinkness 3mm