Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO Yoga 7 2-in-1 14IML9 / Touchscreen /Win 11 ( Tidal Tea...
Достапност:
Шифра: 57786
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 73,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

65,669 Ден.
12 РАТИ: 5,637 Ден.
24 РАТИ: 2,901 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO Yoga 7 2-in-1 14IML9 / Touchscreen /Win 11 ( Tidal Teal ) / TouchScreen / Win 11, - Процесор Intel® Core™ Ultra 5 125H (18M Cache, up to 4.5Ghz), Графичка карта Intel Iris Xe Graphics , Рам 16GB Soldered LPDDR5x-7467, Диск 1TB SSD M.2 2280 NVME, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter CAMERA, 4CELL 51WH Battery, Backlit Keyboard, TouchScreen 14" 2.8K (2880x1800) OLED 400nits Glossy / Anti-fingerprint, Windows® 11 Home. P/N: 82YL002YRM
Големина на диск 1TB
Големина на екран 14-14.9 инчи
Графичка Картичка Intel Iris Xe
Оперативен систем Windows 11 Home
Процесор Intel Ultra 5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција WQHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп UltraBook