Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M8 (TB300FU), Black + Lenovo BAG, 8" Wi-Fi, IPS LC...
Достапност:
Шифра: 55228
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 292 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo TAB M8 (TB300FU), Black + Lenovo BAG, 8" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1280 x 800 pixels, CPU QuadCore MediaTek Helio A22 (4C 4x A53 @2.0GHz), Internal Memory: 32GB, microSD up to 256GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v8.01, Battery: Non-removable Li-Ion 5100 mAh, PN: ZABU0051RS
Големина на екран 8 инчи
Процесор QuadCore
РАМ Меморија 3GB
РОМ Меморија 32GB