Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 3 15IAU7 ( PLATINUM GRAY ), - Процесор Intel...
Достапност:
Шифра: 55978
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 23,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,631 Ден.
24 РАТИ: 840 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO IdeaPad 3 15IAU7 ( PLATINUM GRAY ), - Процесор Intel® Core™ i3-1215U (10MB cache, up to 4.4GHz), Графичка карта Integrated Intel® UHD Graphics, Рам Меморија 8GB 3200MHz DDR4 RAM ( up to 16GB ), Диск 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe, HD 720p with Privacy Shutter, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 + BT5.2, Ports: 1x USB 2.0,1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2), 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 4-in-1 Card Reader, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, P/N: 82RK00QQRM
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Процесор i3
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home