Бренд: KARCHER
Краток опис: KARCHER 1.628-201.0 WD 4 V-20/5/22 (YSY) EU, Правосмукалка, ...
Достапност:
Шифра: 77509
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 12,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,999 Ден.
12 РАТИ: 687 Ден.
24 РАТИ: 354 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
KARCHER 1.628-201.0 WD 4 V-20/5/22 (YSY) EU, Правосмукалка, 1000W, 20л канистер, пластичен канистер, суво и мокро чистење, 1 филтер вреќа од неткаен текстил со висок капацитет на задржување на прашината, едноделен филтер за суво и мокро чистење, чување на приборот во самата правосмукалка, кабел 5м
Тип на правосмукалка Суво и мокро чистење