Бренд: Intel
Краток опис: Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Core Nam...
Достапност:
Шифра: 33285
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 9,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

9,359 Ден.
12 РАТИ: 804 Ден.
24 РАТИ: 414 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 6, 9MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, BX80684I59400
Intel Intel Core i5