Бренд: INSTAHOT
Краток опис: INSTAHOT IWH TC11T, Проточен бојлер со чешма за кујна (батери...
Достапност:
Шифра: 80027
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,199 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INSTAHOT IWH TC11T, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија) со флексибилно црево за миење садови, Дигитален дисплеј кој прикажува температура, моќност 3KW, Вертикална Монтажа на лавабо, температура до 55 степени, Контрола на температурата