Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CS 1072DE/1-S, Машина за перење алишта, SMART функции с...
Достапност:
Шифра: 80066
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,374 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CS 1072DE/1-S, Машина за перење алишта, SMART функции со безжично поврзување со мобилен телефон и таблет преку NFC конекција, Капацитет 7кг, 1000 вртежи, ЛЦД Дисплеј, 16 програми, Детектор за килограми, Тајмер за одложено перење до 24 часа, Нова Д енергетска класа, Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 69 kWh, Бучност макс. 77dB, Димензии ШxВxД 60x85x49 цм