Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH PKE611BA2E, Серија 4, Вградна стаклокерамичка плотна, Ц...
Достапност:
Шифра: 78111
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12 РАТИ: 1,459 Ден.
24 РАТИ: 751 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH PKE611BA2E, Серија 4, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Без рамка, Контроли на допир, 4 зони на готвење, 17 ниова на моќност, Рестарт функција, Индикатор за топлина, Автоматско исклучување, Заклучување од деца, Димензии: 4.5 x 59.2 x 52.2 цм