Бренд: AEG
Краток опис: AEG LTR7E273E, Машина за перење на алишта со горно полнење, P...
Достапност:
Шифра: 78049
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 36,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

31,519 Ден.
12 РАТИ: 2,706 Ден.
24 РАТИ: 1,392 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AEG LTR7E273E, Машина за перење на алишта со горно полнење, Pro Steam парна функција, Инвертер индукционен мотор, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 1200 вртежи, 7кг капацитет, Pro sense систем - одредување на времето и интензитетот на сушење според количината и видот на алишта, SoftPlus технологија на комплетно накиснување и испирање без пена, Меко отворање, Електронско позиционирање на барабанот, Тајмер за одложено перење, 12 програми за перење (џинс, Анти алергиска програма, програм за свила), Woolmark Green сертификат за нежни алишта, Заштита од поплава, Заштита од деца, Макс. Бучност 78dB, Нова Ц енергетска класа, Димензии 400x600x890мм