Бренд: ST
Краток опис: Haus Roland HR045-2, СЕТ од Виљушки и Лажици, 24 парчиња, 6pc...
Достапност:
Шифра: 77617
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Haus Roland HR045-2, СЕТ од Виљушки и Лажици, 24 парчиња, 6pcs dinner knife, 6pcs dinner spoon, 6pcs dinner fork, 6pcs tea spoon