Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOF3H00BX, Вградна фурна Surround cook 600 серија,...
Достапност:
Шифра: 77484
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 15,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

13,159 Ден.
12 РАТИ: 1,141 Ден.
24 РАТИ: 587 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EOF3H00BX, Вградна фурна Surround cook 600 серија, Инокс, Pop Out стандардни копчиња, ЛЦД Дисплеј, Самочистење со Аквализа, Капацитет 65л, Вентилатор во фурна, Surround cook - рамномерно распоредување на топлиот воздух во фурната, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 сетирања, 9 функции на рерната, Печење на две нивоа, Вклучени тавa + решетка, Енергетска класа А, Димензии 594 x 560 x 590 мм
Можеби ќе Ве интересира