Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WNHVB72SDS, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Диспле...
Достапност:
Шифра: 77449
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12 РАТИ: 1,459 Ден.
24 РАТИ: 751 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WNHVB72SDS, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 7кг, 1200 вртежи, 15 програми, SnowFlake дизајн на барабанот за нежен третман на алиштата, SteamTech генератор на пареа, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Ладно перење 15 степени, Програма за чистење на барабанот, Тајмер за одложено перење, Сензор за ниво на вода, Заштита од прелевање вода, Заклучување - заштита за деца, Максимална бучност 76dB, Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 68 kWh, Нова Д енергетска класа, Димензии 60x85x46 цм