Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W2I HD526 A, Вградна машина за миење садови, 6th Se...
Достапност:
Шифра: 77403
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,699 Ден.
12 РАТИ: 1,691 Ден.
24 РАТИ: 870 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W2I HD526 A, Вградна машина за миење садови, 6th Sense технологија, 60цм, ЛЦД Дисплеј, ИНВЕРТЕР МОТОР, 14 комплети, 9 програми, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, Тајмер за одложено миење до 12 часа, Flexi Space модуларни корпи, Прилагодлива висина на горната корпа + одвоива од машината, Брза програма, Програма за самочистење, Опција за таблета, Директен приклучок за топла вода до 60 степени, Звучен сигнал за крај на програмата, АКВАСТОП Заштита од прелевање, Бучност 46dB, Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 95kWh, Годишна потрошувачка на вода 9.5л, Нова Е енергетска класа, Димензии 82x59.8x55.5 цм