Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MCS1825GB, Рачна правосмукалка, Боја Сиво сина, 2 во 1...
Достапност:
Шифра: 77396
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
9,999 Ден.
12 РАТИ: 834 Ден.
24 РАТИ: 417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea MCS1825GB, Рачна правосмукалка, Боја Сиво сина, 2 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, 350W BLDC мотор, 100Wмоќ на вшмукување, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0.65л, Cyclonic Filtration System, HEPA филтер, 4 додатоци, ЛЕД светло на четката, мини турбо четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, 2000mAh, Користење 60 мин, 80 dB
Тип на правосмукалка Вертикална правосмукалка (Stick)