Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense 55E7KQ PRO, 55" (139cm) SMART 4K UltraHD QLED TV, Res...
Достапност:
Шифра: 77365
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 36,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

31,999 Ден.
12 РАТИ: 2,773 Ден.
24 РАТИ: 1,427 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense 55E7KQ PRO, 55" (139cm) SMART 4K UltraHD QLED TV, Resolution 4K 3840x2160, Quantum Dots QLED, 144Hz (VRR), VIDAA U6, Dolby Vision IQ, HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma), Game Mode PRO, DVB-T2/T/C/S2/S, Anyview Cast, Dolby Atmos, Audio: 2.1 40W RMS, DTS Virtual:X, VIDAA Voice, Bluetooth, WiFi integrated, Connections: 2 x HDMI, 2x USB, 1 x Composite, 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support
Можеби ќе Ве интересира