Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MTD55S400W-MK, Машина за миење садови за на маса, бела ...
Достапност:
Шифра: 77087
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12 РАТИ: 1,030 Ден.
24 РАТИ: 530 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea MTD55S400W-MK, Машина за миење садови за на маса, бела боја, 6 сетови, 7 програми (Интензивна, Самочистење, Ауто, Еко, 90мин, Брза Rapid програма, Cloud Wash), Функција за екстра сушење, Електронски контроли, Кошница за прибор, Тајмер 24 часа, Индикатори за сол и сјај, Антибактерсики филтер, Горна прскалка, Заклучување од деца, Бучност 49dB, Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 61kWh, Нова Ф енергетска класа, Димензии ШxДxВ: 550x500x438 мм