Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea FS40-20M, Вентилатор со високо подножје, Бела боја, Диј...
Достапност:
Шифра: 76972
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,999 Ден.

ОНЛАЈН КЛУБ ЦЕНА:

1,599 Ден.

РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea FS40-20M, Вентилатор со високо подножје, Бела боја, Дијаметар 40цм, 1.25м висина, 3 брзини на работа, Регулирање на агол и висина, Бучност 65dB, Моќност 40W, Осцилирачки мод на работа, Спакуван 1 број во кутија