Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea M7 PRO, Робот правосмукалка, Боја Црна, 55w, 4000Ра моќ...
Достапност:
Шифра: 76674
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

25,499 Ден.
12 РАТИ: 2,189 Ден.
24 РАТИ: 1,127 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea M7 PRO, Робот правосмукалка, Боја Црна, 55w, 4000Ра моќност на вшмукување, Собирање на прашина во сад 450ml, Сад за вода 210ml, Ласерска навигација, на повеќе катови, Џогирање со вибрација, контола со апликација, Гласовна контрола, Тенок компактен дизајн, Странични четки + четка што се врти + всисување, погоден за тепих и тврди подови, качува пречки до 20мм, детектор за тепих, сензори за скали, Виртуелен ѕид, Батерија Lithium ion 5200mAh, работа 120мин, 70dBA
Тип на правосмукалка Робот правосмукалка