Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN944MF0, Тример за брада - коса - тело, FORMULA ONE,...
Достапност:
Шифра: 76610
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,609 Ден.
12 РАТИ: 482 Ден.
24 РАТИ: 248 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta TN944MF0, Тример за брада - коса - тело, FORMULA ONE, Боја црна црвена сребрена, Мултистајлер 10 во 1, Титаниум облога, безжично користење, се мие под вода, 3 чешли, 44мм глава за коса, додаток за брада 32мм, глава за тело 37мм, 6 прилагодливи должини за брада од 1-7мм, Тример за уши и нос, четкичка и масло за подмачкување, ЛЕД индикатор за полнење, 120 мин користење, Battery: Li-Ion 90 мин полнење
Тип на машинки за потстрижување Повеќенаменски тримери