Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE255/00, Депилатор, Боја Бело-розева, 2 брзини, бро...
Достапност:
Шифра: 76462
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,599 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,059 Ден.
12 РАТИ: 263 Ден.
24 РАТИ: 136 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BRE255/00, Депилатор, Боја Бело-розева, 2 брзини, број на дискови 21, додаток за чувствителни места, капаче за масажа, светло, глава што се мие, четка за чистење, Торбичка, 15V
Тип на уред Класични депилатори