Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta BS1330V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Сива...
Достапност:
Шифра: 76459
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,104 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta BS1330V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Сива, Стаклена, Капацитет од 100г - 150кг, 22мм дебелина, Автоматски Старт/Стоп, Дигитален дисплеј, Работа со три различни мерни единици, CR2032 батерија