Бренд: ST
Краток опис: ST BOM-6FM76B, Superior technology, Superior technology, Вгра...
Достапност:
Шифра: 76406
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 10,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,499 Ден.
12 РАТИ: 737 Ден.
24 РАТИ: 379 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST BOM-6FM76B, Superior technology, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИЛАТОР, Црна, Pop out копчиња, Механички Тајмер, 71л XXL капацитет на фурна, 6 функции, Горен и долен греач, Светло во фурната, Врата со двојно стакло - лесночистечка со внатрешно стакло кое се вади, Хромирани држачи за тепсии од двете страни на рерната, Лесно чистечки специјален емајл на ѕидовите во фурната, А енергетска класа, 1 тепсија, 1 решетка, Димензии 60x60x57,5 цм
Боја Црна
Дисплеј Не
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да
Можеби ќе Ве интересира