Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD4713/40, ALL-IN-ONE COOKER, Мултиготвач, Боја бела,...
Достапност:
Шифра: 76336
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,224 Ден.
12 РАТИ: 627 Ден.
24 РАТИ: 323 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD4713/40, ALL-IN-ONE COOKER, Мултиготвач, Боја бела, Моќност 1000W, капацитет на садот 5 л, готвач на ориз, печење, варење, готвење на пареа, 60 програми, рачно програмирање, одржува топлина 12 часа, одложен старт, 24h тајмер
Тип на готвач Мултиготвач
Можеби ќе Ве интересира