Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CH64CCB/4U2, Вградна стаклокерамичка плотнa, 60цм, Конт...
Достапност:
Шифра: 76307
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 11,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
12 РАТИ: 773 Ден.
24 РАТИ: 398 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CH64CCB/4U2, Вградна стаклокерамичка плотнa, 60цм, Контроли на допир, 9 нивоа на моќност, 4 зони на готвење, Заштита за деца - заклучување, Power management функција со која може да се ограничи максималната моќност на плочата дури и при користење на сите 4 зони одеднаш, Тајмер, Димензии 59x52x5 мм
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Класична
Широчина 60цм