Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY PCT25CXCH64CCB, Вграден комплет Фурна + плотна, CANDY FCT
Достапност:
Шифра: 76297
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12 РАТИ: 2,013 Ден.
24 РАТИ: 1,054 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY PCT25CXCH64CCB, Вграден комплет Фурна + плотна, CANDY FCT 615XL/1, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј со контроли на допир и дигитален тајмер, Капацитет 70 литри, 7 програми, Вентилатор во фурната, Push Pull копчиња на вовлекување, Грил функција, Пица програма, Можност за печење на 4 нивоа истовремено, Внатрешно осветлување, Вклучени една тава и една решетка, Врата со двојно стакло, A+ енергетска класа, Димензии 595x595x567 мм + CANDY CH64CCB, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Контроли на допир, 9 нивоа на моќност, Дизајн без рамка, 4 зони на готвење, Заштита за деца - заклучување, Димензии 59x5x56 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ