Бренд: TCL
Краток опис: TCL 55P635, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, Go...
Достапност:
Шифра: 76123
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 37,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12 РАТИ: 1,717 Ден.
24 РАТИ: 884 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TCL 55P635, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, Google TV, ULTRAHD Resolution 3840x2160, Picture Performance Index 1500, ·Dynamic Color Enhancement, AIPQ2.0 Engine, DVB-T/T2/C/S2, Micro Diming , 4K HDR10, Motion Clariy, Operating system Android 11, Google Assistant, Netflix, AI Amazon Alexa, Dolby Digital Plus, Wifi built in 802.11 b/g/n, Bluetooth, USB x2, HDMI x3, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED