Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TFR 379S, Фрижидер со долна комора, Сребрена боја, TO
Достапност:
Шифра: 76088
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

24,999 Ден.
12 РАТИ: 2,084 Ден.
24 РАТИ: 1,042 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TFR 379S, Фрижидер со долна комора, Сребрена боја, TOTAL NO FROST технолгија на ладење, Multi cooling, Тотален капацитет 291л, Дел за одржување 205л, Замрзнувачки дел 86л, Конвертибилна Chill Zone/Crisper фиока, Аларм за отворена врата, Стаклени полици, ЛЕД осветлување, Реверзибилна врата, А+ енергетска класа, Димензии 186x60x65 цм
Дополнителни филтри
Боја Сребрена/Инокс
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Технологија на ладење Total No Frost
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ