Бренд: TCL
Краток опис: TCL 43P635, 43" (108cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, Googl
Достапност:
Шифра: 75980
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 27,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

19,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,717 Ден.
24x BLACK РАТА: 884 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TCL 43P635, 43" (108cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, Google TV, ULTRAHD Resolution 3840x2160, Picture Performance Index 1500, ·Dynamic Color Enhancement, AIPQ2.0 Engine, DVB-T/T2/C/S2, Micro Diming , 4K HDR10, Motion Clariy, Operating system Android 11, Google Assistant, Netflix, AI Amazon Alexa, Dolby Digital Plus, Wifi built in 802.11 b/g/n, Bluetooth, USB x2, HDMI x3, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG