Бренд: ST
Краток опис: ST HC-U1325PB, Superior Technology, Фигаро за коса, Боја вио...
Достапност:
Шифра: 75903
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,399 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,189 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST HC-U1325PB, Superior Technology, Фигаро за коса, Боја виолетово-црна, Ултра брз PTC греач, 200 степени, дијаметар на виткање 13-25мм, Моќност 35W, идеален за сите типови коса
Тип на уред Фигаро