Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R920 Galaxy Watch 5 PRO Black 45 mm, 1.4" (34.6mm) Su
Достапност:
Шифра: 75888
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

22,999 Ден.
12 РАТИ: 2,013 Ден.
24 РАТИ: 1,055 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-R920 Galaxy Watch 5 PRO Black 45 mm, 1.4" (34.6mm) Super AMOLED (450x450), CPU: Exynos W920 Dual-Core 1.18GHz, RAM 1.5GB; ROM: 16GB User Memory, OS: Wear OS Powered by Samsung (Wear OS 3.5), One UI Watch4.5, Connectivity: Bluetooth 5.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz, NFC, GPS/Glonass/Beidou/Galileo, Water Resistance & Durability: 5ATM + IP68 / MIL-STD-810H, Sensors: Samsung BioActive Sensor (Optical Heart Rate + Electrical Heart Signal + Bioelectrical Impedance Analysis), Temperature Sensor, Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor, Dimensions: 45.4 x 45.4 x 10.5 mm, Battery: 590mAh, Faster Charging (WPC-based wireless charging), Weight 46.5g, P/N: SM-R920NZKAEUC
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ