Бренд: ST
Краток опис: ST VC-1600HWT CYCLОNE FILTER EDITION, Superior Technology, Пр...
Достапност:
Шифра: 75868
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,079 Ден.
12 РАТИ: 267 Ден.
24 РАТИ: 138 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST VC-1600HWT CYCLОNE FILTER EDITION, Superior Technology, Правосмукалка со Циклон филтер - ТВИСТЕР, 1600W моќност на моторот, Сина боја, Трајна платнена кеса, 1.5л капацитет на трајната кеса, Пластични цевки, четка за под, 3м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
Тип на правосмукалка со кеса
Можеби ќе Ве интересира