Бренд: Motorola
Краток опис: Motorola Moto G31 Baby Blue 4/64, Hybrid Dual SIM (Nano-SIM dual
Достапност:
Шифра: 75704
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
12 РАТИ: 788 Ден.
24 РАТИ: 413 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Motorola Moto G31 Baby Blue 4/64, Hybrid Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Water-repellent design, Display: AMOLED, 6.4 inches; 98.9 cm2 (~82.7% screen-to-body ratio), 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~411 ppi density), OS: Android 11, Chipset: MediaTek Helio G85 (12nm), CPU: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52 MC2, Memory: 64GB-ROM 4GB-RAM, Triple Camera: 50 MP f/1.8 (wide) 0.64µm PDAF, 8 MP f/2.2 118˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm, 2 MP f/2.4 (macro), LED flash, HDR, panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 13 MP f/2.2 (wide) 1.12µm, Video: 1080p@30fps, Connections: USB Type-C 2.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct; hotspot, Bluetooth 5.0 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS GALILEO, NFC, FM Radio, Sensors: Accelerometer; Fingerprint (side-mounted); proximity; gyro; compas, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Dimensions: 161.9 x 73.9 x 8.6 mm, Weight: 181 gr
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ