Бренд: SONY
Краток опис: SONY XR55X90KAEP, 55" (140cm) 4K UltraHD Google TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 75687
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 105,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

71,332 Ден.
12x BLACK РАТА: 6,123 Ден.
24x BLACK РАТА: 3,151 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY XR55X90KAEP, 55" (140cm) 4K UltraHD Google TV, Resolution 3840x2160, HDR10, XR Triluminos Pro, Full Array LED 100Hz, Cognitive processor XR, XR Smoothing, XR Contrast Booster, Dolby Vision, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, CHROMECAST BUILT-IN, APPLE AIRPLAY, BRAVIA CAM (опција), Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, Dolby Atmos, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG