Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18INV32 ULTRA BLACK WIFI, Superior Technology powered ...
Достапност:
Шифра: 75587
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 47,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

39,799 Ден.
12 РАТИ: 3,416 Ден.
24 РАТИ: 1,758 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TAC-18INV32 ULTRA BLACK WIFI, Superior Technology powered by TCL, 18000 BTU SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Црна боја, SANYO компресор, Поврзување и целосна контрола преку WiFi мрежа, Ладење 5.91KW и Греење 6.07KW, Скриен Дисплеј, SANYO компресор, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Бучност на внатрешна единица Мин: 36dB, Макс: 53dB, Капацитет на одвлажнување 1.5л, Нормална работна температура: -20 to 53 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
WiFi/Smart Да
Боја Црна
Греач на компресор Не
Капацитет 18000 btu 5.5kw
Тип на уред Инвертер