Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 32HEA5050, 32" (82cm) ANDROID LED TV, HD Ready, Re...
Достапност:
Шифра: 75493
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,499 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

8,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 709 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 355 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 32HEA5050, 32" (82cm) ANDROID LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 200Hz CMP, HDR10, DVB T2/C/S2 MPEG4 HEVC (H.265), Bluetooth, WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Големина на екран 32 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција HDReady
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED
Можеби ќе Ве интересира