Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD9252/90, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, 1400W, гот
Достапност:
Шифра: 75262
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,349 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 780 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 390 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HD9252/90, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, 1400W, готвење со топол воздух, Екран на допир, 7 програми, без маснотии, капацитет 4.1л, автоматско исклучување, Тајмер, побрзо готвење за 30%, уникатен дизајн, патентирана технологија
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG