Бренд: Philips
Краток опис: Philips PSG8140/80, Парен Генератор, Боја Црна-Златна, OptimalTe
Достапност:
Шифра: 75086
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 42,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

36,549 Ден.
12 РАТИ: 3,198 Ден.
24 РАТИ: 1,676 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips PSG8140/80, Парен Генератор, Боја Црна-Златна, OptimalTemp, 2700W, мах. 8.5 bar притисок, ударна пареа 700г/мин, регулирачка пареа 170г/мин, OptimalTemp технологија (без нагодување на температурата и без изгореници), DynamiQ technology 1st generation, SteamGlide Elite плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.8м
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ